!חדש

סדנת מיינדפולנס בנתניה

בהנחיית אור-לי פקר

 • מה זה מיינדפולנס?

  זוהי מיומנות טבעית הזמינה לכולנו והמאפשרת לכל אדם ליצור עבור עצמו מרחב של שקט ורוגע. תרגול מיינדפולנס משלב טכניקות של נשימה, הרפייה של כלל הגוף, דמיון מודרך ומדיטציה. בששת מפגשי הסדנה נלמד לתרגל כיצד לשים לב למה שקורה כעת, ברגע הזה, ללא שיפוט וביקורת כדי שנוכל ליהנות מחיים רגועים יותר שיש בהם פחות דרמה, מתח וחרדה. מחקרים רבים תומכים בכך שתרגול מיינדפולנס משפר את הבריאות הנפשית והפיזית שלנו. 

 • למי זה מתאים? 

  לכל אדם שמחפש אחר רוגע ושלוות נפש. למי שקצב החיים הנוכחי מכניס לחייו מתח וחרדה. לכל אדם שהמחשבות מנהלות אותו ולא נותנות לו מנוח ועסוק במה שהיה או במה שיהיה. הסדנה מתקיימת באווירה אינטימית ובקבוצות קטנות של עד ל 12 משתתפים.

 • למה זה כדאי?

  תרגול מיינדפולנס מאפשר לך להתמודד טוב יותר עם מצבי חרדה, לחץ ומתח. מקדם איכות חיים טובה יותר של שלוות נפש, שינה איכותית, שמירה על בריאות טובה ויכולת ליהנות מחיי יומיום.

 • איפה מתקיימת הסדנה? 

  הסדנה תפעל מתחילת נובמבר בשני מקומות מרכזיים בנתניה:

  במרכז זוזי הנמצא ברחוב ניל"י 16, רמת אפרים. במרכז זה הקבוצה היא מעורבת לנשים וגברים ותתקיים בימי שישי בבקר. קבוצת ערב המיועדת לנשים בלבד תפעל באולם של המרכז התורני ברחוב יהודה הנשיא 19. להוראות הגעה>> 

 • מה כוללת הסדנה? 

  עם ההרשמה לסדנה תיהנה מ-6 מפגשים עוקבים שייחלו בתחילת חודש נובמבר. כל מפגש עוסק בתחום חיים אחר ומאפשר למידה, תרגול מונחה ומתן הנחיות להמשך התרגול באופן עצמאי. כל משתתף מקבל בסיום הסדנה חוברת לתרגול עצמי המזמנת הטמעה של תכני הסדנה. עלות הסדנה לכל ששת המפגשים במחיר השקה חד פעמי בעלות של 650 ₪.

 • על המנחה

  אור-לי פקר, מטפלת מוסמכת בתרפיה הוליסטית, מטפלת בהתמקדות בשילוב גופנפש, מתרגלת ומנחה מפגשי מיינדפולנס באופן פרטי, קבוצתי וארגוני. לקבלת מידע נוסף ניתן לפנות אלי במייל orpe10@gmail.com  או בטלפון: 054-4811978